Солярій

Щоб домогтися гарного бронзового відтінку шкіри, сьогодні не обов’язково проводити довгі години на виснажливому сонці. Досить відвідати кілька сеансів солярію, і ви можете отримати спокусливий шоколадний загар в будь-яку пору року.
користь солярію.

1. Ультрафіолетові промені сприяють виробленню в нашому організмі важливого вітаміну D3.
2. Опромінення світлом заряджає нас життєвою енергією, в організмі виробляється гормон щастя – ендорфін, який піднімає настрій.
3. Лампи солярію містять фільтри, які захищають нас від впливу гамма-випромінювання, тому засмага в солярії вважається більш безпечною, на відміну від засмаги на сонці.

Щоб вийшов гарний спокусливий відтінок, необхідно знати деякі правила засмаги в солярії. Адже якщо неправильно підготуватися до солярію, або засмагати більше часу, ніж може витримати Ваша шкіра, можна отримати темні плями на шкірі або ще гірше згоріти.

Перед солярієм.

1. Перед тим, як засмагати в солярії, необхідно порадитися з Вашим лікарем. При деяких захворюваннях відвідування солярію може бути небезпечним для здоров’я, наприклад: дерматит, гіпертонія, хвороби печінки та ін. Медики не радять також відвідувати солярій під час вагітності, годування грудьми та в критичні дні. При гормональних збоях в організмі засмага може лягти плямами.
Засмага може бути шкідливою при прийомі деяких лікарських препаратів, тому що багато медикаментів провокують алергію на ультрафіолет.
2. Щоб засмага в солярії вийшла рівною, а шкіра не обгоріла, існує спеціально призначена косметика для солярію. Увага: засоби для захисту від сонячної засмаги в солярії не підходять. Перед засмагою наносять захисний крем для солярію відповідно до Вашого типу шкіри.
3. Не приймайте душ з милом перед солярієм, тому що мило розчиняє захисну жирову плівку шкіри. В результаті Ви обгорите або пересушите шкіру. З цієї ж причини не слід перед солярієм робити епіляцію.
4. Перед відвідуванням солярію не можна наносити на шкіру парфумерні засоби.

Скільки засмагати в солярії?

Час засмаги в солярії залежить в першу чергу від типу Вашої шкіри. Скільки потрібно засмагати саме Вам?

1. Якщо Ваша шкіра дуже світла, швидко червоніє і обгорає на сонці, у Вас багато веснянок, а колір волосся – блондин чи світло-рудий, у Вас перший (кельтський) тип шкіри. За великим рахунком, таким людям краще взагалі не засмагати. Як варіант – скористайтеся автозагаром. Але якщо дуже хочеться надати шкірі натуральний золотистий відтінок, засмагати Вам можна не більше 10хв 1-2 рази на тиждень. Перший сеанс солярію повинен бути близько 3-4хв.
2. Якщо шкіра світла, піддається засмазі, але часто обгоряє, у Вас небагато веснянок, світлі очі і русяве волосся – Ви володар другого типу шкіри (світлошкірий європеєць). Ваш перший сеанс у солярії – 4-5хв. Надалі можна засмагати 2-3 рази в тиждень по 10-15 хв.
3. Якщо у Вас досить світла шкіра, але рідко обгоряє, волосся русяве або каштанове, очі сірі або карі, то Ваш тип шкіри – третій (темношкірий європеєць). Максимальний час засмаги в солярії – 20 хв, не більше 3-х разів на тиждень. Приблизно через 5 сеансів Ви отримаєте спокусливий шоколадний відтінок.
4. До четвертого типу шкіри (середземноморського) відносяться смагляві, які легко піддаються засмазі, з карими очима і темним волоссям. Максимальний час засмаги – 20 хвилин. Через кілька сеансів гарну засмагу в солярії Вам гарантовано.

Як правильно засмагати в солярії

1. Порадьтеся з адміністратором салону, скільки хвилин засмагати в солярії. У кожному салоні потужність і кількість ламп в солярії різна, крім того для кожного типу шкіри підбирають оптимальний час засмаги. Як правило, перший сеанс засмаги може тривати від 3 до 5 хвилин, в наступні сеанси час поступово збільшують до 10-20 хвилин.
2. Перед солярієм переконайтеся, що Ваша шкіра очищена від всього зайвого – видаліть макіяж, зніміть прикраси. У солярії не можна користуватися косметикою, дезодорантами, живильними кремами й ароматичними маслами. При їх нагріванні можуть бути непередбачувані результати.
3. Під час засмаги необхідно захистити очі, надівши темні окуляри для солярію. Контактні лінзи рекомендується знімати.
4. Якщо Ви любите і бережете своє волосся, надіньте бавовняну панаму на голову під час засмаги. Ультрафіолетові промені сушать і руйнують структуру волосся, вони стануть тьмяними і ламкими.
5. Безпосередньо перед засмагою нанесіть на все тіло крем для засмаги в солярії.
6. Правила солярію не рекомендують засмагати з відкритими грудьми, особливо дамам після 30-ти. Краще надіти в солярії на груди спеціальні накладки.

Що потрібно зробити після солярію

Коли Ви засмагаєте, Ваш організм витрачає більше енергії, ніж зазвичай, оскільки УФ-промені підсилюють обмін речовин. Тому після солярію найкраще розслабитися і відпочити, випити вітамінний напій або зелений чай, обмежити фізичне навантаження.
Не забудьте, що Ваша шкіра після солярію потребує зволоження.

На замітку

Якщо на Вашому тілі є татуювання, то в солярії його краще прикрити, тому що деякі барвники можуть потьмяніти або викликати при опроміненні алергію.

error: Вміст захищено !!!